Firma Profili

 Netpak Ambalaj, deneyimi 40 yıla yaklaşan sektöründe ülkemizde öncü, Avrupa'da ilk üç üreticiden biridir. Netpak Aş., 10.000 m2 yakın alanda, üretim kapasitesi açısından Avrupa'nın en büyük biri olmuştur ve kapasitesini arttırarak üretime devam etmektedir. Sektörümüzde özellikle "yüksek kaliteli işçilik" ve "belirlenen zamanda ürün teslimi" konularında oldukça hassasız. Firmamız bu gösterdiği hassasiyet ile çevre dostu ürünler üretmekte ve bu ürünlerin tasarımından üretimine, üretim teknik ve teçhizatlarının tasarımından otomasyonunu entegre olarak yapmakta devamında bu konuda ciddi ödüllere sahiptir.

 Günümüzde, firmalar ile direkt olarak temasa geçerek , imalatçı ihracatçı firma olarak sağlam adımlar ile ilerlemekteyiz.Firmamız, yapısı itibari ile ciddi alıcıların Türkiye seyahatlerinde özellikle uğradıkları bir firmadır.İşletmenin bulunduğu bina, nezih ortamı ile, ortalamanın çok üzerinde bir görüntü çizer. Aynı zamanda içerideki işçilik kalitesi ve oturmuş sistem ile ürünlerin, istenen zamanda düzgün bir kalite ile teslimi gerçekleştirilir. NETPAK AMBALAJ olarak sadece ürün imalatına değil, doğa dostu ürünler üretiyor, çevreye olan görevimizi yerine getiriyoruz.

Biz ne Yapıyoruz

 Kalitemizden ödül vermeyerek doğa dostu çantalar, tekrar kullanımlık cerrahi maskeler ve seccadeler üretmekteyiz.  Bize verilecek ölçü tabloları veya bizden istenilcek ölçü tablolarına göre, orijinal numune veya pantone ile... her şekilde istenilen özelliklerdeki numune çalışmasını yapabilir kaliteli ve hızlı şekilde ürün teslimini gerçekleştirmiş oluruz.

Ultramask Maske, nonwoven kumaş kullanarak, ultrasonik kaynak üretim tekniğini ile el değmeden üretim yapan çevre dostu bir üreticidir.

Ultramask bir Netpak Ambalaj markasıdır.

 

 

 

 

 

Copyrights © 2022 All Rights Reserved by Ultramask.
Destek