TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi'ni Almaya Hak Kazandık!

Netpak Ambalaj olarak, pandemi daha ülkemize gelmeden önce aldığımız tedbirler ve pandemi döneminde bu tedbirlere göstermiş olduğumuz yüksek hassasiyet sonucunda, Türk Standartları Enstitüsü tarafından "TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ"ni almaya hak kazandık. Ultramask Cerrahi Maske artık daha da güvenli!

Çalışanlarımızın sağlığı başta olmak üzere, sürdürülebilir üretim prensibimiz ile sizlere en sağlıklı şekilde ulaşmaya devam ediyoruz!

Ultramask olarak vazgeçilmez prensibimiz güven ve hijyen

Bez çantanın öncü firması Netpak olarak, yaşadığımız küresel pandemi sebebiyle ürettiğimiz ürünlerin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha anladık. Hem ekolojik dengeye verdiğimiz büyük katkı, hem de bireysel ekonomi ve hijyeni koruyan ürünlerimizle, aynı hassasiyetle yolumuza devam etmekteyiz.

Her zamanki bu özenimizi, bu salgın günlerinde tedbirler ışığında daha da arttırarak devam etmekteyiz. Bunun meyvesini geçtiğimiz TSE denetimi sonrasında aldığımız belgelerimizle duyurup sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. 

Sizlerin bizi güvenerek tercih etmeniz ve kullandığınız maskelerimizle, sizleri hayatın içinde görmek bizlerin en büyük hayali. Bu hayalin peşinde her gün üstüne katarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hem dünyayı hem kendinizi korumak için siz de Ultramask Cerrahi Maskeyi tercih edin.

Ultramask Cerrahi Maske

 

Copyrights © 2022 All Rights Reserved by Ultramask.
Destek